poduszka wspierająca z plewą orkiszową Sowa

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: be!
  • Dostępność: Jest Jest  (2 szt.)
  • szt.
  • 250,00 zł

Poduszka wspierające z plewą orkiszową, dla kobiet w ciąży i dla karmiących mam.

Poduszka wspierająca be mama! wypełniona jest plewami orkiszu.
Plewy to wspaniały, natrualny wypełniacz.
Są elastyczne, dostosowują się do każdego kształtu ciała i mają piekny zapach.
Dzieki poduszce z plewą głowa, kręgosłup, brzuch i nogi mogą przez całą noc leżeć miękko podparte – w ten sposób mieśnie relaksują się oraz poprawia się ukrwienie nóg, przez co w mniejszym stopniu tworzą się żylaki.
Poduszki wypełnione plewami orkiszowymi w nocy chłoną pot z ciała i odprowadzają nadmierne ciepło oraz stwarzają przyjemny klimat dla zdrowego snu. Zdolność plew do magazynowania powietrza umożliwia ich dobre nagrzewa-nie. Poduszkę można podgrzać  do temp 50 st C na kaloryferach lub słońcu, aby wzmocnić jej działanie. Akumulowana energia jest potem dłużej przekazy-wana ciału.
Orkiszowe poduszki są wskazane przy różnych dolegliwościach np. przy zablokowaniu kręgosłupa szyjnego i związanymi z tym bólami głowy, potylicy, ramion oraz bólami pleców. Są idealne dla kobiet w ciąży, u których kregosłup jest mocno obciążony, a mięśnie często spięte i obolałe. Orkisz poprawia krążenie krwi, działa odprężająco i przeciwbólowo. Harmonizuje emocjonalnie, uspokaja, relaksuje i łagodzi stres. Plewy także oddziałują na strefy geo-patologiczne, tzn. chronią przed działaniem podziemnych cieków wodnych.
Nasze poduszki zawierają aż  4,90 kg plewy orkiszowej pochodzacej z uprawy oriszku odmiany Schwabenkorn. Warto w tym  miejscu zazna-czyć, że obecnie odmian orkiszu na rynku jest wiele, ale tylko pięć to prawdziwy orkisz, reszta jest nim tylko z nazwy. Odmiany najczystsze, czyli bez domieszek to : Schwabenkorn, Steiners Roter Tiroler, Frankenkorn (Altgold x Rouquin), Oberkulmer Rotkorn, Ostro.
Poduszki obszyte są miękkim, w 100% bawełnianym materiałem, który przepuszcza zapach i wszelkie pozytywne właściwości orkiszu.
Plewa wywtarza silne pole biologiczne zbliżone do natrualnego biopola człowieka. Dzieki tym właściwościom, dziecko powinno być spokojniejsze. Troczki doszyte do poduszki pozwolą na wykorzystanie jej jako koszyczek/ leżaczek dla niemowlęcia, a później może ona służyć jako asysta pleców dla dziecka siedzącego lub jako relaksująca podpora dla zmęczonych nóg mamy i taty.
Wymiary: 170cm x 34, Waga: 4,90kg  materiał: 100% bawełna, wypełnienie: 100% plewa orkiszowa, poszewka zewnetrzna 100% bawełna.